RETRO je naší SPECIALITOU

Už více než půl století můžeme obdivovat krásy Retro stylu. Na rozdíl od proměnlivých módních trendů je jeho velkou předností fakt, že zahrnuje všechny ty nejzásadnější, lety ověřené, designérské skvosty od dob viktoriánské Anglie, zvané také jako Antique, přes o něco málo mladší prvky Vintage, až po poměrně současné Retro kousky, které již většina dospělé populace více či méně sama zažila.

Kouzlo Retro stylu se skrývá v symbolice. Ta vychází z naší nostalgie, neboť se navracíme zpět ke vzpomínkám, kořenům, tradicím či hodnotám. Retro pro nás též symbolizuje kvalitu, která překonala i desítky generací. Zároveň nás tento styl fascinuje, podněcuje naší přirozenou zvídavost a zájem o historii. Retro ale také inspiruje. Promítáme ho do současných trendů, experimentujeme s dalšími styly nebo moderními prvky a snažíme se jej do budoucna i sami tvořit.

Retro tak do koupelny vnáší nadčasový design, který jen tak nevyjde z módy, ale také výjimečnost, noblesu a tradici. Oslovuje nejen milovníky starých časů, ale je velmi oblíbený též u designérů, kteří s ním dávají svým interiérům jedinečný a osobitý styl. Obdivujeme i jeho obrovskou rozmanitost. Koupelnou v Retro stylu lze vyjádřit nespoutaného ducha mládí a idealismu, nebo pozdvihnout impozantnost, vášeň a eleganci jiné éry. Jeho kombinací s moderními prvky a technologiemi pak vytváříme z koupelny prostor, který bude příjemný, stylový a funkční zároveň.

V novém katalogu SAPHO RETRO naleznete ucelenou nabídku stylových produktů, se kterými vytvoříte dokonalý interiér z dob minulých. Najdete zde například klasické či zdobené volně stojící vany, elegantní a praktická umyvadla s podstavci, okouzlující koupelnový nábytek, designové vodovodní baterie a sprchy, ale i tématické keramické obklady a koupelnové doplňky, díky nimž bude Vaše retro koupelna perfektní do posledního detailu.