Na českém a slovenském trhu posouváme hranice v oblasti sanity již od roku 1991. Hledáme výjimečné a inteligentní osobnosti, které zvídavě a se zájmem překonávají jak zaběhnuté standardy, tak i vlastní možnosti. Hledáme nadšence, co hledají způsoby a ne důvody, prostě fajn kolegy, kteří k nám zapadnou.

Udělejte dnes ten správný krok!

Nenabízíme jen práci, ale i smysl. Možnost realizovat své nápady. Dostanete zodpovědnost a důvěru ve Vaše schopnosti a samostatné uvažování. Proč SAPHO? Měníme, inovujeme, expandujeme, rosteme.

Přidejte se k nám! Postaráme se o Vaši budoucnost.

Jak probíhá nábor aneb co Vás čeká?

Chcete se stát součástí týmu SAPHO? Tak pošlete životopis a pojďme společně zjistit, co by Vás tu bavilo. Je dobré mít znalosti z oboru, nás ale víc zajímá, jak zapadnete do týmu a jestli najdeme společný rytmus.

  1. Pošlete nám CV, včetně motivačního dopisu.
  2. Kontaktujeme Vás a probereme naše společné možnosti.
  3. Pozveme Vás na osobní pohovor.
  4. Dále už to bude jen na Vás, pokud u nás zakotvíte nastálo.

Váš životopis pošlete na kariera@ubc-group.cz

Aktuální volné pozice

Jak pracujeme s Vašimi osobními údaji ve výběrovém řízení?

V souvislosti s evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom Vás rádi informovali, jak zpracováváme Vaše osobní údaje. Osobní údaje uvedené ve Vašem CV, motivačním dopise, případně dalších dokumentech poskytujete společnosti UBC s.r.o., IČO: 27146987. V souladu s účelem výběrového řízení zpracováváme pouze nezbytné osobní údaje, zejména: 1. kontaktní údaje, 2. kvalifikační předpoklady (vzdělání a zkušenosti, jazykové znalosti), 3. osobnostní vlastnosti (pouze u vybraných pozic). Osobní údaje uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelu výběrového řízení, to je oprávněný zájem společnosti, a skartujeme nejdéle do šesti měsíců od jeho ukončení. Pokud jste nám dali též souhlas ke zpracování osobních údajů pro budoucí výběrové řízení, tak po dobu trvání souhlasu. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Právním základem pro zpracování osobních údajů může být též plnění povinností vyplývajících ze zákona. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů, máte právo: 1. na informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, 2. požadovat výmaz osobních údajů, 3. podat námitku proti zpracování osobních údajů, pokud máte za to, že se tak děje v rozporu s právními předpisy, nebo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.