Jsme společensky odpovědná společnost (CSR - corporate social responsibility)

  

„Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života."
Charles Spencer Chaplin

 


Podporujeme
 

AERO ODOLENA VODA

Od roku 2019 se značka SAPHO stala významným partnerem volejbalového klubu AERO Odolena Voda. Jsme rádi, že můžeme podporovat volejbalový klub v extralize a podílet se na tak na rozvoji dalších sportovních aktivit v našem okolí.

Sledujte klubový web www.volejbalov.cz.

BLACK ANGELS

SAPHO je hlavním partnerem florbalového klubu BLACK ANGELS již od roku 2014. Podpora sportovního klubu, který se svou velikostí řadí k největším oddílům v České Republice, míří především na rozvoj mládežnické základny. Jsme hrdí, že můžeme podporovat organizaci tohoto druhu, pro kterou je na prvním místě aktivní životní styl a podpora pohybových aktivit dětí a mládeže. 

Více o klubu najdete na www.blackangels.cz.

HC Energie Karlovy Vary

Pro sezónu 2023/24 se značka SAPHO stala partnerem hokejového klubu Energie Karlovy Vary.

Jak se daří můžete sledovat na https://hokejkv.cz/ 

hc energie

ZDRAVOTNÍ KLAUN - Cirkus Paciento!

Od roku 2019 SAPHO každoročně přispívá finančním darem na provoz programu Cirkus Paciento, jehož posláním je odpoutat pozornost dětí od nemoci a procesu léčby, zabavit jejich mysl, posílit chuť do uzdravení a aktivního života. Program Cirkus Paciento probíhá zčásti v nemocnicích a zčásti v dětských léčebnách, kde děti tráví delší dobu. Zdravotní klauni navštěvují dětské pacienty v průběhu celého týdne a během návštěv je učí novým dovednostem z oblasti kouzlení, žonglování a dalších cirkusových kousků. Týdenní příprava vrcholí překvapením - slavnostním vystoupením, na kterém děti rodičům, ostatním dětem a zdravotnickému personálu předvádějí své nově získané cirkusové dovednosti. Těší nás, že pomáháme realizovat projekt, který vykouzlí úsměv dětem na tváři.

FC SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD

Od roku 2023 se značka SAPHO stala partnerem fotbalového klubu SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD

Sledujte klubový web https://www.fcslovanhb.cz/.

Dále jsme aktivní v oblastech:

Životní prostředí

Jsme si vědomi, že voda, elektrická energie, paliva a plyn jsou vzácné zdroje a s ohledem na životní prostředí, významné. Proto jsme se zavázali ke snížení jejich spotřeby a k efektivnímu využívání těchto zdrojů.

Lidé/Zaměstnanci

Organizujeme sportovní a teambuildingové aktivity. Neustále investujeme do rozvoje vedoucích pozic a zavádíme programy na rozvoj dovedností a schopností pro všechny zaměstnance. Podporujeme rozvoj talentu a budoucích lídrů uvnitř společnosti.

Péče o regiony

Snažíme se významně přispívat k rozvoji a podpoře regionálních aktivit.