Obklady a dlažby pomáhají dotvořit vzhled každého interiéru. Jsou tím, co na první pohled udává styl Vaší koupelny, kuchyně. Musí mezi sebou vzájemně ladit, ale hlavně se Vám musí líbit.

Obklady & dlažby

Při výběru obkladového materiálu jsou dlouhodobě populární přírodní materiály. Imitace dřeva, kamene nebo betonu jsou prostě nadčasové.
více inspirací
Mezi zajímavé variace patří například obklady s fototiskem, plastické dekory, textilní povrchy nebo dekory ze dřeva. V současnosti velmi žádané jsou dekory s nepravidelnými geometrickými tvary, které skýtají možnost širokých variací.
zobrazit v e-shopu
Promýšlejte nejen barvu, ale i velikost a materiál. V naší nabídce najdete obklady moderní, klasické, retro i důsledně nekonvenční.
Módní barvou jsou různé tóny šedé. Vysloveně „IN“ je kombinace černé a bílé. Velice příjemné jsou zemité barevné tóny, jako jsou hnědá a béžová.
Dáme vám vybrat ze široké škály tvarů, které se dají poskládat do rozmanitých skladeb. Najdete u nás také velký výběr malých formátů, různé typy a rozmanitý design.

Trendem jsou velkoformátové obklady, které opticky zvětšují prostor.
zobrazit v e-shopu

Katalog obkladů a dlažeb ke stažení nebo zdarma do Vaší schránky!

Využijte možnosti virtuálního prohlížení či stažení našich katalogů. Některé katalogy si můžete také objednat na vaši adresu. Katalogy zasíláme dle aktuální dostupnosti.

zaslat zdarma poštou

SAPHO – OBKLADY A DLAŽBY 

Nevíte jaké jsou nyní v kurzu obklady do koupelny a dlažba do bytu či domu? Zde je to co hledáte! Katalog plný obkladů a dlažeb, které Vám umožní vytvořit dokonalou koupelnu snů!

prohlédnout katalog stáhnout katalog

AQUALINE – KOUPELNY A OBKLADY 

Chcete změnu v koupelně, ale Váš finanční rozpočet je omezený? Máme pro Vás řešení. Značka AQUALINE splní vaše potřeby.

prohlédnout katalog stáhnout katalog
Navštivte nás