Obklady a dlažby pomáhají dotvořit vzhled každého interiéru. Jsou tím, co na první pohled udává styl Vaší koupelny, kuchyně. Musí mezi sebou vzájemně ladit, ale hlavně se Vám musí líbit.

Obklady & dlažby

Při výběru obkladového materiálu jsou dlouhodobě populární přírodní materiály. Imitace dřeva, kamene nebo betonu jsou prostě nadčasové.
více inspirací
Mezi zajímavé variace patří například obklady s fototiskem, plastické dekory, textilní povrchy nebo dekory ze dřeva. V současnosti velmi žádané jsou dekory s nepravidelnými geometrickými tvary, které skýtají možnost širokých variací.
zobrazit v e-shopu
Promýšlejte nejen barvu, ale i velikost a materiál. V naší nabídce najdete obklady moderní, klasické, retro i důsledně nekonvenční.
Módní barvou jsou různé tóny šedé. Vysloveně „IN“ je kombinace černé a bílé. Velice příjemné jsou zemité barevné tóny, jako jsou hnědá a béžová.
Dáme vám vybrat ze široké škály tvarů, které se dají poskládat do rozmanitých skladeb. Najdete u nás také velký výběr malých formátů, různé typy a rozmanitý design.

Trendem jsou velkoformátové obklady, které opticky zvětšují prostor.
zobrazit v e-shopu

Katalogy ke stažení nebo zdarma do Vaší schránky!

Využijte možnosti virtuálního prohlížení či stažení našich katalogů. Některé katalogy si můžete také objednat na vaši adresu. Katalogy zasíláme dle aktuální dostupnosti.

zaslat zdarma poštou

thumb
SAPHO, Obklady a Dlažby – skladové produkty
Katalog v novém designu, oblíbené a osvědčené obklady, dlažby, které máme skladem.
(75 stran )
thumb
AQUALINE, koupelny a obklady
Chcete změnu v koupelně, ale Váš finanční rozpočet je omezený? Máme pro Vás řešení. Značka AQUALINE splní vaše potřeby.
(68 stran 18,9 MB)
Navštivte nás